Omezení půjčovního provozu v knihovně

19. 6. 2024

OMEZENÍ PROVOZU KNIHOVNY

Městská knihovna v Tovačově oznamuje, že v letních měsících (červenec, srpen) bude v důsledku provádění revize knih a čerpání dovolené omezena půjčovní doba knihovny.

V červenci bude v knihovně pro dospělé čtenáře  otevřeno do 11. 7.  (čtvrtek)  a od 15. 7. - zavřeno.

V knihovně pro děti a mládež bude  otevřeno ve středu 3. a 10. července  a od 15. 7. - zavřeno.

Na dobu, kdy bude v knihovně probíhat proces revize (inventury knih) a nebude možné si půjčovat žádné tituly, tak si čtenáři mohou vybrat nebo domluvit výběr většího množství knih.

Zájemci, kteří budou požadovat výběr knih pracovnicemi knihovny, musí o tuto službu požádat co nejdříve, a to nejméně 5 prac. dnů předem - osobně, telefonicky nebo e-mailem, aby tím nenarušovali běžný půjčovní proces.

Termín zahájení běžného půjčovního provozu bude čtenářům oznámen na webu knihovny, facebooku, sms z MÚ a letákem ve výloze a vývěsce MÚ.